KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13253427
nr 1325 3427
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerad, numrerade 111/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:50:13
9/5 07:49:26
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander